ВИКУП

Хочете вигідно продати ноутбук?

викуп ноутбуків
У нас ви отримаєте гроші на місці, зразу після діагностики (5-10 хвилин). Не потрібно давати оголошення та чекати покупця чи шукати його по-знайомих, питати кому потрібен і хто може купити Ваш вживаний ноутбук! Набагато простіше і надійніше продати його нам, а якщо він не працює, ми купимо його на запчастини.

Причини продажу ноутбука:

 1. Ви вирішили придбати новий ноутбук, оскільки старий «гальмує» й не відповідає вашим потребам;
 2. машина зламалася, а вартість ремонту настільки велика, що Ви зможете купити за цю суму більш модернізований варіант гаджету;
 3. Вам терміново знадобилися гроші й треба продати ноутбук.

Можливо, ваша ситуація зовсім інша, проте про продаж гаджета ви замислюєтеся. Отже, потрібно визначитися з можливостями, які пропонує ринок вживаних речей.

Вживані ноутбуки: куди піти, куди податися?

Якщо ви вирішили продати свій ноутбук, зробити це можна трьома способами.
По-перше, можливо ви вже знайшли покупця серед своїх знайомих, друзів або родичів. Це найпростіший шлях позбутися колись такого необхідного й улюбленого пристрою.
По-друге, ви можете подати приватне оголошення в газеті або мережі Інтернет про продаж своєї техніки. Такий варіант теж вельми зручний, але у нього є істотний недолік — невпевненість у надійності покупця й невизначені строки продажу.
І, нарешті, по-третє, Ви звертаєтеся в нашу компанію, до професіоналів, де після ретельного огляду ми заберемо ваш ноутбук за певну плату. Останній спосіб кращий, оскільки ваш пристрій оцінить фахівець і запропонує за нього адекватну ціну. Звернувшись в наш сервісний центр, Ви отримаєте наступні переваги:

 1. вигідна ціна;
 2. економія часу;
 3. гарантія угоди;
 4. зручні умови;
 5. можливість продати ноутбук на запчастини.

Ми зацікавлені в придбанні вашого ноутбука (на запчастини) й готові запропонувати хорошу ціну за нього. Також ми цінуємо час наших клієнтів, тому відразу після діагностики можете отримати кошти, не гаючи свого часу. Більше того, ми викупляємо машини в будь-якому стані, навіть якщо вони не включаються і не виявляють ознак життя.

Ми працюємо в Івано-Франківську й Києві. З нами також можна працювати дистанційно — Ви можете вислати нам ноутбук поштою!

Як продати нам вживаний ноутбук?

Отже, ви прийняли мудре і правильне рішення звернутися до нас. Для початку зв’яжіться з нашими менеджерами телефоном або в приватних повідомленнях. Практика торгівлі старими речами широко поширена в усьому світі. Так продають одяг, автомобілі та меблі. У кожного товару є свої характеристики, які слід враховувати під час здійснення угоди. Тому під час бесіди чи переписки з нашим фахівцем вкажіть наступну інформацію:

 1. бренд й модель виробника ноутбука;
 2. тип і частоту процесора;
 3. обсяг оперативної пам’яті;
 4. обсяг жорсткого диска;
 5. тип та найменування відеокарти;
 6. зовнішній вигляд ноутбука;
 7. наявність несправностей.

Знання цих відомостей необхідне для визначення ціни Вашого ноутбука.

Всі клієнти, які продають нам вживані ноутбуки, можуть розраховувати на якісне обслуговування і здійснення угоди на вигідних умовах.

Отже, ми швидко оцінимо ноутбук і допоможемо вирішити Ваші проблеми!

2 Comments

 • Гаврилюк М

  Я вдячна за приємне обслуговування та чудовий ремонт мобільного телефону, де гарне та ввічливе ставлення персоналу, особливо Крістіни та стажиста Сергія. Буду рекомендувати ваш сервіс друзям та знайомим.

 • admin
 • Write a Comment

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *